گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

گروه کوهنوردی چکاد اصفهان - تاسیس 1367
 • کوهنوردی

   

  بطور کلی ورزش و علی الخصوص ورزش کوهنوردی میتواند پلی باشد به سوی موفقیت ، موفقیتی که ما آن را در کوهنوردی اینگونه تعریف میکنیم : صبر و استقامت در برابر شرایط سخت و ناملایمات پیش رو ، کمک به یکدیگر در راستای رسیدن به هدفی مشترک.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

 • گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

   

  اين گروه ، داراي مجوز رسمي از فدراسيون كوهنوردي ايران ميباشد . در حال حاضر 70 نفر عضو رسمی و 5 نفر عضو پویا ( براساس آیین نامه طرح پویا ) دارد و تعداد بيشتري از کوهنوردان با توجه به آيين نامه داخلی به صورت ميهمان با گروه کار مي كنند . مطابق با اساسنامه پس از تأسيس گروه ، امور جاري گروه توسط هيئت مديره وقت اداره مي شود.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

چکاد اصفهان

صعود زمستانه قله کرکس

طبقه بندی رشته: خبر

<< به نام ‌خدا >>

صعود زمستانه قله کرکس

تاریخ اجرا :6 اسفند 95

سرپرست :میترا ایرانپور

مسول فنی :سید محمد روحانی

گزارش نویس :جواد مستاجران

شرکت کنندگان‌ :جواد مستاجران ، سید محمد روحانی ، خانم میترا ایرانپور

شرح برنامه :

 

روز جمعه 6 اسفند 95 به قصد صعود کرکس با یک دستگاه خودرو سواری ساعت 5 صبح اصفهان را ترک کرده. تیم سه نفر ما  ساعت ۷ به مرغ داری که الان به مکان تفریحی و ویلاهای اختصاصی تبدیل شده رسید. ماشین‌ را پاک کرده و لباس هایمان را عوض می کنیم و به سمت پناهگاه حرکت میکنیم . هوا سرد و آفتاب هنوز خود را به رخ کوهستان نکشیده. آرام آرام شروع به حرکت کرده و از هوای صاف و سکوت منطقه لذت می بریم . ساعت ۹:۳۰ به پناهگاه رسیدم هوا عالی بود صبحانه را میل می کنیم. و ساعت ۱۰حرکت به سمت قله را شروع می کنیم. ساعت ۱۲ به قله رسیده هوا عالی و صاف بود به حددی که قله دماوند به راحتی دیده میشد ، اما کمی سرد ولی برف به اندازه پارسال هم در منطقه نیست. نوشیدنی میخوریم و عکس یادگاری می گیرم و قله را به سمت پناهگاه ترک می کنیم ساعت 14 به پناهگاه رسیده ناهار خورده ساعت 17 به روستا رسیدیم. خدا را شکر می کنیم صعود خوب بود و سالم به خانه بازگشتیم 

AddThis Social Bookmark Button

ویدیو کلیپ

جهت نمایش ویدیو کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید:

You Tube

تماس با ما

آدرس : اصفهان - صندوق پستی 1573-81465

تلفن : 09138787177

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمابر : 33861277 - 031

Telegramکانال رسمی تلگرام گروه کوهنوردی چکاد اصفهان 

 

پلهای ارتباطی