گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

گروه کوهنوردی چکاد اصفهان - تاسیس 1367
 • کوهنوردی

   

  بطور کلی ورزش و علی الخصوص ورزش کوهنوردی میتواند پلی باشد به سوی موفقیت ، موفقیتی که ما آن را در کوهنوردی اینگونه تعریف میکنیم : صبر و استقامت در برابر شرایط سخت و ناملایمات پیش رو ، کمک به یکدیگر در راستای رسیدن به هدفی مشترک.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

 • گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

   

  اين گروه ، داراي مجوز رسمي از فدراسيون كوهنوردي ايران ميباشد . در حال حاضر 70 نفر عضو رسمی و 5 نفر عضو پویا ( براساس آیین نامه طرح پویا ) دارد و تعداد بيشتري از کوهنوردان با توجه به آيين نامه داخلی به صورت ميهمان با گروه کار مي كنند . مطابق با اساسنامه پس از تأسيس گروه ، امور جاري گروه توسط هيئت مديره وقت اداره مي شود.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

چکاد اصفهان

گزارش برنامه مشرک چکاد تل دژ دنا

طبقه بندی رشته: گزارش برنامه

<<بنام خدا>>

گزارش برنامه مشرک چکاد تل دژ دنا

 

سرپرست برنامه  :  محمد شاهی از راسخ

راهنمای برنامه  :  افشین موسوی از خفر

هماهنگی و پشتیبانی  :  حمید حجاریان از راسخ

از گروه چکاد 4 تن در برنامه بودند  :

اعضا  :  پرویز سلیمانی و هادی فوقانی

غیر اعضا  :  مجید امینی( عکاس ) و ناصر عرفانی نیا

تاریخ اجرا  :  22 دیماه 96

معرفی  :

چکاد تل دژ دنا با دیواره های زیبایش از بالا بر جان پناه شمالی دنا در بالا دست روستای خفر به تما شا نشسته است. بلندای روستای خفر نزدیک به 2200 متر و بلندای جان پناه شمالی نزدیک به 3000 متر میباشد. تل دژ نیز نزدیک به 200 متر بالاتر است.

چگونگی برنامه  :

 

این برنامه به یاد زنده یاد امجد سماواتی ، از پایه گذاران گروه کوهنوردی دنای اصفهان و از نخستین کوشندگان ساخت ابزارهای کوهنوردی، برگزار شد. گروه های کوهنوردی دنا و اسپادانا و چکاد و نیز باشگاه راسخ که پذیرایی از همنوردان را بر عهده داشت و نیز کوهنوردانی از شهرضا در این برنامه شرکت داشتند. همنوردان پنج شنبه شب را در خانه کوهنوردان برج آسمان در روستای خفر گذراندند. بامداد روز آدینه 42 تن از دوستان در ساعت 8 بامداد پیش روی به سوی چکاد تل دژ را از سوی شمالی آن آغاز کردند. برفی که در چند روز پیش باریده بود راه را لغزنده کرده بود؛ به گونه ای که در برخی جاها بالاروی اندکی دشوار شده بود. چند تن از دوستان بهتر دیدند که راه بازگشت را در پیش گیرند. دیگر همنوردان تا ساعت 13 راه را پی گرفتند ؛ اما هنوز در بلندای نزدیک به 3000 متری بودند. گرچه چکاد تل دژ دیده میشد و نزدیک مینمود اما سرپرست برنامه بهتر آن دید که همنوردان همگی راه بازگشت در پیش گیرند. بدین گونه همگی دوستان ساعتی پیش از فرو شدن آفتاب در خانه کوهنوردان برج آسمان خفر بودند و با پذیرایی گرم دوستان باشگاه راسخ روبرو شدند. دقایقی به عکاسی و گرامی داشت زنده یاد سماواتی گذشت و سپس همنوردان روستای زیبای خفر را به سوی اصفهان پشت سر گذاشتند.

AddThis Social Bookmark Button

ویدیو کلیپ

جهت نمایش ویدیو کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید:

You Tube

تماس با ما

آدرس : اصفهان - صندوق پستی 1573-81465

تلفن : 09138787177

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمابر : 33861277 - 031

Telegramکانال رسمی تلگرام گروه کوهنوردی چکاد اصفهان 

 

پلهای ارتباطی