گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

گروه کوهنوردی چکاد اصفهان - تاسیس 1367
 • کوهنوردی

   

  بطور کلی ورزش و علی الخصوص ورزش کوهنوردی میتواند پلی باشد به سوی موفقیت ، موفقیتی که ما آن را در کوهنوردی اینگونه تعریف میکنیم : صبر و استقامت در برابر شرایط سخت و ناملایمات پیش رو ، کمک به یکدیگر در راستای رسیدن به هدفی مشترک.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

 • گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

   

  اين گروه ، داراي مجوز رسمي از فدراسيون كوهنوردي ايران ميباشد . در حال حاضر 70 نفر عضو رسمی و 5 نفر عضو پویا ( براساس آیین نامه طرح پویا ) دارد و تعداد بيشتري از کوهنوردان با توجه به آيين نامه داخلی به صورت ميهمان با گروه کار مي كنند . مطابق با اساسنامه پس از تأسيس گروه ، امور جاري گروه توسط هيئت مديره وقت اداره مي شود.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

چکاد اصفهان

گزارش صعود دیواره پلیس راه

طبقه بندی رشته: گزارش برنامه

<< بنام خدا >>

گزارش صعود دیواره پلیس راه

سرپرست  :  شهریار صانعی

تاریخ اجرا  :  19 مرداد ماه 96

شرکت کنندگان  :  مهدی (حسن) تاج الدین ، شهریار صانعی

عکاس  :  شاهین شاه ابراهیمی

گزارش نویس  :  مهدی (حسن) تاج الدین

 

شرح برنامه  :

بر اساس تقویم ورزشی گروه چکاد برنامه صعود و فرود به سرپرستی آقای صانعی برنامه این هفته ما بود ، پس از تماس سرپرست برنامه با من و توافق دو طرفه مقرر شد ، دیواره پلیس راه را جهت اجرای این برنامه انتخاب کنیم.

بعد از ظهر پنج شنبه 19 مرداد ماه 96 ساعت 15 در محل دیواره پلیس راه بودیم پس از توافق دو طرفه قرار شد صعود به صورت کرده ی دو نفر و مسیر سپهر یک را تا انتها صعود کنیم. ابتدا تا کارگاه اول سر طنابی را آقای صانعی بر عهده داشتند و پس از آن  بقیه مسیر و کارگاه های 2 و 3 را من (مهدی تاج الدین) سر طناب بودم صعود به صورت کاملا منظم و پشت سر هم صورت گرفت و بدون استراحت و توقف. سپس بعد از اتمام صعود سریعا مراحل فرود انجام شد و با سه کارگاه فرود مرحله صعود هم پایان یافت البته از مسیری متفاوت ، کل برنامه صعود و فرود حدودا 3 ساعت و نیم زمان برد .

 

صعود و فرود بسیار لذت بخش بود از برنامه کمال استفاده را بردیم. دوست و همنورد ما آقای شاه ابراهیمی که در منطقه در حال تمرین بودند لطف کردند چند عکس هم از ما گرفتند.

AddThis Social Bookmark Button

ویدیو کلیپ

جهت نمایش ویدیو کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید:

You Tube

تماس با ما

آدرس : اصفهان - صندوق پستی 1573-81465

تلفن : 09138787177

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمابر : 33861277 - 031

Telegramکانال رسمی تلگرام گروه کوهنوردی چکاد اصفهان 

 

پلهای ارتباطی