گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

گروه کوهنوردی چکاد اصفهان - تاسیس 1367
 • کوهنوردی

   

  بطور کلی ورزش و علی الخصوص ورزش کوهنوردی میتواند پلی باشد به سوی موفقیت ، موفقیتی که ما آن را در کوهنوردی اینگونه تعریف میکنیم : صبر و استقامت در برابر شرایط سخت و ناملایمات پیش رو ، کمک به یکدیگر در راستای رسیدن به هدفی مشترک.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

 • گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

   

  اين گروه ، داراي مجوز رسمي از فدراسيون كوهنوردي ايران ميباشد . در حال حاضر 70 نفر عضو رسمی و 5 نفر عضو پویا ( براساس آیین نامه طرح پویا ) دارد و تعداد بيشتري از کوهنوردان با توجه به آيين نامه داخلی به صورت ميهمان با گروه کار مي كنند . مطابق با اساسنامه پس از تأسيس گروه ، امور جاري گروه توسط هيئت مديره وقت اداره مي شود.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

چکاد اصفهان

شناسایی مسیر صعود زمستانه ی قله ی دری

طبقه بندی رشته: گزارش برنامه

 

<< به نام آنکه نهایت تدبیر است >>

 

گزارش شناسایی مسیر صعود زمستانه ی قله ی دری

 

سرپرست برنامه : علی صرامی

 

تاریخ اجرا : 1394/10/24

 

گزارش نویس : علی صرامی

 

نفرات حاضر در برنامه  : علی صرامی ، پرویز سلیمانی

 

صبح روز 24 دی ماه 94 ساعت 7 از اصفهان ، همراه با کوهنوردان گروه ازگهن به مقصد منطقه ی فریدونشهر روستای سرداب سفلی خارج شده و ساعت 11:30 وارد منطقه میشویم . از یال فرعی که به ابتدی یال اصلی قله ی چال روغن میرود حرکت میکنیم . برف جاده را ، تا روستای سرداب بالا نزده اند . در میانه های یال فرعی من وآقای سلیمانی به سمت قله دری تغییر مسیر داده از دره سمت چپ دره چال روغن فرود آمده و دوباره به سمت یال اصلی دره صعود میکنیم و از یال فرعی مجاور بالا میرویم . ساعت 5 عصر در زیر یالی سنگی کمپ میزنیم . فردا صبح ساعت 5 برف کوبی را اغاز میکنیم مسیر از سنگ و برف پوشیده است . با حرکت زیگ زاگ خود را پس از طی قیفی خطر ناک به زیر یال اصلی میرسانیم ، دشتی هموار و دوباره وارد قیف دوم میشویم ساعت 9 صبح به روی خط الراس میرسیم و به سمت قله دری حرکت میکنیم ساعت 10:30 پس از طی تراورسی در زیر تیغه ی یال اصلی منتهی به قله ، از ادامه مسیر به دلیل کمبود وقت و انرژی ، دست میکشیم و بر میگردیم . ساعت 14 به پای چادرمان میرسیم ناهار خورده و به سمت روستای سرداب میرویم . ساعت 17 عصر به پای معدن میرسیم بچه ها ساعت 20 شب رسیدندو موفق از صعود قله ی چال روغن . ساعت 1 بامداد به اصفهان میرسیم.

 

AddThis Social Bookmark Button

ویدیو کلیپ

جهت نمایش ویدیو کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید:

You Tube

تماس با ما

آدرس : اصفهان - صندوق پستی 1573-81465

تلفن : 09138787177

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمابر : 33861277 - 031

Telegramکانال رسمی تلگرام گروه کوهنوردی چکاد اصفهان 

 

پلهای ارتباطی