گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

گروه کوهنوردی چکاد اصفهان - تاسیس 1367
 • کوهنوردی

   

  بطور کلی ورزش و علی الخصوص ورزش کوهنوردی میتواند پلی باشد به سوی موفقیت ، موفقیتی که ما آن را در کوهنوردی اینگونه تعریف میکنیم : صبر و استقامت در برابر شرایط سخت و ناملایمات پیش رو ، کمک به یکدیگر در راستای رسیدن به هدفی مشترک.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

 • گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

   

  اين گروه ، داراي مجوز رسمي از فدراسيون كوهنوردي ايران ميباشد . در حال حاضر 70 نفر عضو رسمی و 5 نفر عضو پویا ( براساس آیین نامه طرح پویا ) دارد و تعداد بيشتري از کوهنوردان با توجه به آيين نامه داخلی به صورت ميهمان با گروه کار مي كنند . مطابق با اساسنامه پس از تأسيس گروه ، امور جاري گروه توسط هيئت مديره وقت اداره مي شود.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

چکاد اصفهان

گزارش برنامه میعاد در بهار 96

طبقه بندی رشته: گزارش برنامه

<< بنام خدا >>

گزارش برنامه میعاد در بهار

سرپرست  :  کمیته تبلیغات

گزارش نویس  :  شهنوش عبادت

تاریخ اجرا  :  سه شنبه 8 فروردین ماه 96 ، ساعت 18 الی 20

مکان برگزاری مراسم  :  چشمه پا چنار کوه صفه

شرح برنامه  :

بار دیگر سعادتی نصیبمان شد تا بتوانیم در یک روز بهاری درسال جدید صمیمانه دور هم جمع شویم و در سال نو تجدید عهد و پیمان کنیم و میعاد در بهاری دیگر را به صفحات تاریخ گروه چکاد بیفزاییم.

میعاد در بهار96 با یک تفاوت با سالهای قبل اجرا شد ، امسال با توجه به تصمیم کمیته فنی و اصرار سرپرست گروه ( آقای مصلحی ) این برنامه ، در 8 فروردین ماه برگزار شد . همه ساله در روز سوم فروردین این برنامه اجرا میشد. ( چون تعدادی از همنوردان در سفر بودند ، تاریخ اجرایی برنامه تغییرداده شد ).

هفت سینی توسط خانم شهنوش عبادت و آقای آرش بذرافشان تهیه شده بود که زینت بخش مراسم بود. در ابتدا آقای امیر عباس مصلحی سرپرست گروه چکاد ، به نمایندگی از هیئت مدیره، سال نو را به دوستان و همنوردان تبریک گفتند ، سپس آقای حمید امیری به نمایندگی از هیئت موسس چکاد با ایراد سخنانی سال نو را به همنوردان و دوستان تبریک گفتند.

چند تصنیف زیبا توسط آقای احمد عمادزاده اجرا شد که حال و هوا بهاری داشت که شنیدن این تصنیفها نیز خالی از لطف نبود. در ادامه تک تک دوستان به بیان نکته نظرات و تبریکات خود پرداختند و همه دوستان و همنوردان آرزوی سالی خوش وپر بار ، با صعودهای افتخار آمیز و موفق ، همراه با سلامتی در کنار همدیگر ، داشتند.

درپايان با پذیرایی و ثبت خاطرات با گرفتن عکس گروهی ، برنامه به پایان رسید.

 

با آرزوی سالی موفق و پربار برای مجموعه گروه چکاد

AddThis Social Bookmark Button

ویدیو کلیپ

جهت نمایش ویدیو کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید:

You Tube

تماس با ما

آدرس : اصفهان - صندوق پستی 1573-81465

تلفن : 09138787177

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمابر : 33861277 - 031

Telegramکانال رسمی تلگرام گروه کوهنوردی چکاد اصفهان 

 

پلهای ارتباطی