گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

گروه کوهنوردی چکاد اصفهان - تاسیس 1367
 • کوهنوردی

   

  بطور کلی ورزش و علی الخصوص ورزش کوهنوردی میتواند پلی باشد به سوی موفقیت ، موفقیتی که ما آن را در کوهنوردی اینگونه تعریف میکنیم : صبر و استقامت در برابر شرایط سخت و ناملایمات پیش رو ، کمک به یکدیگر در راستای رسیدن به هدفی مشترک.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

 • گروه کوهنوردی چکاد اصفهان

   

  اين گروه ، داراي مجوز رسمي از فدراسيون كوهنوردي ايران ميباشد . در حال حاضر 70 نفر عضو رسمی و 5 نفر عضو پویا ( براساس آیین نامه طرح پویا ) دارد و تعداد بيشتري از کوهنوردان با توجه به آيين نامه داخلی به صورت ميهمان با گروه کار مي كنند . مطابق با اساسنامه پس از تأسيس گروه ، امور جاري گروه توسط هيئت مديره وقت اداره مي شود.

  برنامه کوهنوردیImage   کانال تلگرامImage

چکاد اصفهان

گزارش برگزاری دوره کارآموزی GPS

طبقه بندی رشته: گزارش برنامه

<<بنام خدا>>

گزارش برگزاری دوره کارآموزی GPS

تاریخ اجرا  :  12 الی 13 اسفندماه ۹۵

برگزارکننده  :  گروه کوهنوردی چکاد - کارگروه آموزش

اسلامی شرکت کننده  :

اعضا  :  جواد مستاجران ، امیر عباس مصلحی ، سعید دارابی ، لیلا نصر

غیر اعضا  :  ابراهیم طهماسبی ، سید شاهین شاه ابراهیمی

مدرس  :  محمد نوری زاده

شرح دوره :

دوره کارآموزی GPS با شرکت 6 نفر از کارآموزان طی 2 روز از 12 تا 13 اسفندماه ۹۵ برگزار گردید. بخش تئوری دوره روز پنجشنبه از ساعت 8 الی 19 در دفتر گروه چکاد واقع در شهر اصفهان مطابق سرفصل های مصوب فدراسیون برگزار گردید. همچنین روز جمعه کارآموزان به همراه مدرس دوره با قرار قبلی ساعت 7:50 صبح در مکانی که مختصات آن توسط مدرس داده شده بود حاضر شدند.

پس از آن تا ساعت ۱۶ کارآموزان به فراگیری و تمرین مباحث عملی دوره پرداختند. ساعت ۱۶ روز جمعه با تکمیل فرم های نظر خواهی توسط کارآموزان و برگزاری جلسه انتقاد و پیشنهاد، این دوره به کار خود پایان داد.

در این دوره روز اول  :  مباحث مربوط به تاریخچه پیدایش GPS ،تئوری و نحوه عملکرد آن ، آشنایی با WGS84 ،سیستم UTM ،و طول و عرض جغرافیایی، آشنایی با قسمتهای مختلف سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه و نحوه انتقال داده ها به نرم افزارهای مربوطه در کامپیوتر و آموزش طراحی مسیر در گوگل ارت به کارآموزان آموزش داده شد.

 

روز دوم  :  در بخش عملی در کوهستان،ضمن مروری بر مطالب روز قبل و طریقه کالیبراسیون سنسورهای دستگاه، ناوبری و دنبال کردن مسیر، ثبت نقاط شاخص یا Waypoint ، ثبت مسیر یا Tracks، نحوه ایجاد Route  یا مسیر، طرز کار منوهای جانبی دستگاه و ... به صورت عملی تمرین شد.

AddThis Social Bookmark Button

ویدیو کلیپ

جهت نمایش ویدیو کلیپ بر روی عکس زیر کلیک کنید:

You Tube

تماس با ما

آدرس : اصفهان - صندوق پستی 1573-81465

تلفن : 09138787177

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمابر : 33861277 - 031

Telegramکانال رسمی تلگرام گروه کوهنوردی چکاد اصفهان 

 

پلهای ارتباطی